خانه رنگ رنگ نما رنگ نما ساختمان

رنگ نما ساختمان

0
261
رنگ نما قیمت و خرید

انتخاب رنگ نما ساختمان

بهترین انتخاب برای نقاشی نمای ساختمان چیست؟

همیشه در انتخاب رنگ نما ساختمان دقت زیادی بخرج دهید زیرا که یکبار این انتخاب را دارید و سالهای سال “رنگ نما” یی را که انتخاب کرده اید در جلوی چشمانتان خواهید دید، برخلاف رنگ ساختمانی که میتوانید هر سال آن را متفاوت انتخاب کنید.

گستردگی رنگ نمای ساختمان:

رنگ اکریلیک:

این نوع رنگ کاربرد زیادی در رنگ نما و رنگ داخلی ساختمان دارد. رنگ آکریلیک به دلیل مقاومت و دوا

انواع رنگ نما ساختمان

م بالا، درخشندگی و انعطاف‌ پذیری محبوبیت بیش تری دارد. اجرای راحت و کم هزینه تر بودن نسبت به انواع رنگهای دیگر از مزیت های آن است.

رزین آکریلیک:

این نوع رنگ در انواع مختلف برپایه آب و بر پایه روغن می باشد.. رزین آکریلیک با حلال آب ضد قارچ، بدون بو، آسیب‌ ناپذیر، مقاوم در برابر اشعه u.v خورشید و سطحی سخت است و گزینه مناسبی می باشد. همچنین با توجه به اینکه قابل‌ استفاده بر روی سطوح گچی، سیمانی، کناف و … هستند، از مزیت بالایی برخوردار است.

رنگ کنیتکس:

این نوع رنگ نما نیز برپایه آب و روغن ساخته میشود. نوع روغنی آن مناسب رنگ‌ آمیزی نما و سطوح خارجی ساختمان است. عمر بالا و مقاومت در برابر رطوبت این رنگ را برای نقاشی نما مزیتی بزرگ محسوب میشود.

رنگ‌ روغنی:

کاربرد رنگ روغنی در ساختمان بسیار زیاد است برای مثال میتوان از آن در کلیه سطوح خارجی به‌ خصوص نرده، در و پنجره فلزی استفاده کرد. این رنگ‌ بر پایه حلال نفتی است و مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارد. همچنین از قدیمی ترین انواع رنگ است.

رنگ استخری:

این نوع رنگ برای شرایط خاص تولید میشود و در اسختر ها کاربرد دارد و دارای مقاومت بسیار خوبی دربرابر رطوبت ، ضد قارچ و جلبک است.

رنگ اپوکسی :

یکی دیگر از انواع رنگ نما ساختمانی است. این رنگ  را بیش تر در قسمت های صنعتی استفاده میکنند. در منازل و اداره ها از این رنگ به دلیل مقاومت بالا بعنوان کفپوش اپوکسی استفاده می کنند.

رنگ نانو:

این رنگ  عایق خوبیست و با داشتن کیفیت بالا در برابر عوامل جوی گزینه مناسبی برای رنگ آمیزی نمای ساختمان بحساب می آید.

رنگ پلی اورتان:

یکی از انواع خانواده رنگ است که دو جزئی بوده، و بر پایه رزین پلی اورتان ساخته میشود و بسیار سریع خشک میشود. رنگ پلی اورتان دربرابر نور خورشید بسیار مقاوم است و همچنین در مقابل باران اسیدی مقاومت خوبی دارند.ولی برای استفاده در نمای ساختمان کاربرد خوبی ندارد.

Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
free online course

بدون نظر

یک نظر بنویسید

نظر خود را وارد کنید
نام خود را اینجا وارد کنید